Inspiratie met millefiori
Vind hier alle benodigdheden om dit leuke armbandje te maken.
- 25 Stuks mooie ronde millefiori kralen 6 mm.
Het zijn zakjes met 25 stuks mooie ronde millefiori glaskralen van ongeveer 6 mm. in de kleuren wit, transparant met geel.
De zakjes worden per stuk verkocht voor € 1,50.€ 1,50 - Mooie ovale antiek zilver sluitingen van 14 mm
Het zijn mooie ovale zilverkleurige sluitingen van 14 mm.
De sluitingen worden per stuk verkocht voor € 0,15.€ 0,15 - DQ metaal verlengketting Antiek zilver (nikkelvrij)
Met deze DQ metalen verlengketting kunt u een armband of ketting max. 4cm verlengen. De dikte van de metalen schakels is ca. 0.7mm.
Deze verlengkettinkjes worden per stuk verkocht voor € 0,85€ 0,85 - 100 zilverkleurige knijpkraaltjes (buisjes) van 1,5 mm.
Het zijn zakjes met ongeveer 100 stuks hele kleine zilverkleurige knijpkraaltjes in buisjesvorm van 1,5 mm x 1,5 mm. Ze zijn van metaal en nikkelvrij.
De zakjes worden per stuk verkocht voor € 0,30.€ 0,30 - 50 Stuks mooie silver plated ringetjes 6 mm.
Het zijn zakjes met 50 stuks mooie DQ silver plated (duurzame plating) ringetjes van 6 mm.
De zakjes worden per stuk verkocht voor € 1,25.€ 1,25 - Top quality Glasparels 6mm Off white per stuk
∙ Maat: 6 mm
∙ Inhoud: Per stuk
∙ Kleur Top quality off white
∙ Prijs: € 0,05
Deze glasparels zijn goed te combineren met heel veel andere kralen of bedels. Ze zijn mooi glanzend waardoor je een chique uistraling aan je…€ 0,05